close
تبلیغات در اینترنت
مشاوره و روانشناسی-روانشناسی
پنجشنبه 04 بهمن 1397

ADS [A1]
اطلاعات کاربری

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
کدهای اختصاصی

 • ترجمه متون انگلیسی شما با قیمتی استثنایی کلیک کنید
 •  

  ۷ راهی که نگرش مثبت به عملکرد بهتر شما کمک می‌کند

  نگرش شما تعیین‌کننده پویایی و عملکرد خوب شماست. تقریباً بیش از هر عامل دیگری، این نگرش و دیدگاه شماست که برتوانایی‌هایتان در انجام کارها تأثیر می‌گذارد. اگر می‌خواهید فعال‌تر و پویاتر شوید، بی‌شک باید مثبت‌اندیش بودن را تمرین کنید.

  آیا در هر موردی که پیش می‌آید نگرشی مثبت دارید، حتی زمانی‌که در شرایط بدی به سر می‌برید؟ یا اینکه به خودتان اجازه می‌دهید خشمگین و ناامید شده و نهایتاً شروع به شکوه و ناله می‌کنید؟ هنگام مواجهه با سختی‌ها ممکن است عصبی شوید اما ‌می‌توانید انتخاب کنید که به سمت افکار مثبت بروید و اوضاع را با دید مثبتی ببینید.

  «هر چه مثبت‌اندیش‌تر باشید، مشکلات را بهتر (و البته راحت‌تر) حل می کنید.»

  در اینجا ۷ راهی که نگرش مثبت می‌تواند شما را فعال‌تر کند بیان می‌کنیم:

  به ادامه مطلب مراجعه کنید

   

   

   


  نویسنده : سید محمد

 • ترجمه متون انگلیسی شما با قیمتی استثنایی کلیک کنید
 •  

   

  ۴۷ روش برای ساده تر کردن زندگی

   http://s5.freeupload.ir/i/00064/9g0ulzlbw72i.jpg

   

  فکر می‌کنید زندگی سختی دارید، روزگار برایتان ناعادلانه رقم خورده است، و شما فقط می‌خواهید زندگی ساده‌ای داشته باشید، درست مثل وقتی بچه بودید…

  این ۴۷ روش به شما کمک خواهد کرد زندگی‌تان را دوباره مثل دوران کودکی‌تان ساده کنید:
  ۱- با دیگران حرف بزنید، توقع نداشته باشید بتوانید آنچه در فکر دیگران می‌گذرد را حدس بزنید.
  ۲- با اطرافیانتان دوستانه برخورد کنید. لبخند زدن روزتان را به کلی تغییر خواهد داد.
  ۳- قدر دوستی‌هایتان را بدانید. لازم نیست با همه آدم‌ها دوست باشید.
  ۴- با افراد مثبت نشست و برخاست کنید، کسانیکه می‌توانند سطح انرژی‌تان را بالا ببرند.
  ۵- اگر چیزی هست که از آن مطمئن نیستید، سوال کنید.
  ۶- آنچه قلبتان می‌گوید را دنبال کنید.
  ۷- نقص‌های آدم‌ها و شرایط را بپذیرید.
  ۸- این واقعیت را قبول کنید که خودتان هم کامل نیستید.
  ۹- همیشه نپرسید «چرا؟»، بپرسید، «چرا که نه؟»
  ۱۰- فراموش کنید دیگران درمورد شما چه فکری می‌کنند یا از شما چه می‌خواهند.

   

  ما بقی در ادامه مطلب

   


  نویسنده : سید محمد

 • ترجمه متون انگلیسی شما با قیمتی استثنایی کلیک کنید
 •  

   

  خوددرمانی اضطراب، افسردگی و وسواس از طریق نیروی درون

   

  http://s2.freeupload.ir/i/00056/gwjasszgncb4.jpg

   

   

  ترس، اضطراب و خشم سالم به طور فطری و خدادادی در نهاد ما انسان‌ها وجود دارد، به طور مثال، یک کودک اگر نترسد، وقتی به جلوی بلندی می‌رود، ممکن است به آتش آنقدر نزدیک شود که بسوزد و یا خطرهای این چنین برای خود فراهم سازد. یک انسان بالغ نیز اگر از ترس سالم برخوردار نباشد، ممکن است آنقدر با سرعت رانندگی کند که خطر بیافریند، ممکن است در درگیری‌ها و مشاجره‌ها آنقدر پیش برود که مشکل بسازد. پس این نوع تررس، سازنده است نه مخرب.
  اضطراب‌ها هم به همین گونه عمل می‌کنند. اگر اضطرابِ سالمِ امتحان نباشد، دانش‌آموزها و دانشجوها کمتر درس می‌خواننند. اگر اضطراب سالم برگزاری یک میهمانی را نداشته باشیم، شاید کارها را آنقدر به تعویق بیندازیم که دیگر نتوانیم خوب برای مهمانی و برگزاری آن مهیا شویم. پس اضطراب‌های سالم نیز سازنده هستند، نه مخرب. اما ترس‌ها و اضطراب‌ها آنگاه مخرب می‌گردند که از شرایط سالم خارج گشته و بدون هیچ دلیل واقعی، عینی و یا بیرونی بر ما حادث گردند. اضطراب‌هائی که به این شکل بر ما حادث می‌شوند، بیماری ”اضطراب“ نام دارد و فردی را که دچار آن است، ”فرد مضطرب“ می‌نامند.
  حال می‌خواهم در مورد شرایط جسمی، روحی، روانی و محیط پیرامون یک فرد مضطرب با تو صحبت کنم.

   

  به ادامه مطلب مراجعه شود...


  نویسنده : سید محمد

 • ترجمه متون انگلیسی شما با قیمتی استثنایی کلیک کنید
 •  

  روش های برطرف کردن مشکل کم رویی

   

  http://s1.freeupload.ir/i/00056/r2r9szp2n6jh.jpg

   

  کمرویی شرایط ناتـوان کنـنده ای برای اغلب افراد پـدیـد می آورد و مانع از ایفای نقش در موقعیتهای اجتماعـی و بیان دل مشغولیها و درخواست ازدواج از شخص مــورد علاقه خود میگردد.
  واقعیت این است که اغـلب انـسـانـهـا دقـیـقـا" از هـمـان شخصیت دلخواه طـرف مقابلشان برخوردارند ولی بدلیل کمرویی و ترس، از بـیـان درخـواسـت ازدواج طفره میروند و اغلب توسط معشوقه اشان مورد شکوه و شکایت قرار میگیرند.اینگونه افراد فقط به ملاقات و قرارهای عاشقانه اکتفا کرده و گام بلندتری بر نمیدارند . اگـر کمرویی شما را از رسیدن بفرد مـورد علاقه تان بازمیدارد به مـطـالـعـه خود ادامه داده تا بیاموزید چگونه میتوانید بر آن چیره شوید.
  ● شماره ۱۰
  ▪ با دوستان خود تمرین کنید
  عامل اصلی در کمرویی، ترس از عدم پذیرش (طرد شدن) اسـت. ایـن عـامـل را تـوسط نزدیک شدن و برگزیدن فردی بـرای دوسـت و یـا بـرادر خـود از میان بردارید. از آنجایی که غرور خودتان در معرض خطر نمی بـاشـد کـمتـر از نـزدیک شـدن حـذر خواهید کرد. شما خـواهید دید که مسئله شاقی نیست و خواهید خواست در فرصـت بـعد بـرای خـودتـان نامزدی را انتخاب کنید.
  به ادامه مطلب مراجعه شود...

   


  نویسنده : سید محمد

 • ترجمه متون انگلیسی شما با قیمتی استثنایی کلیک کنید
 •  

   

  علل خشونت و پرخاشگری در کودکان

   

  یکی از دلایل بسیار مهم پرخاشگری در کودکان یادگیری است. یعنی کودکانی که الگوهای رفتاری پرخاشگرانه داشته اند، همانند الگوهای خود رفتار می کنند. چنانچه پدر یا مادری خلق و خویی عصبانی و پرخاشگر داشته باشند، مسلماً فرزندشان نیز پرخاشگر خواهد شد. این رفتار توسط کودک یاد گرفته می شود. از آنجا که کودکان با والدین همانندسازی می کنند، بنابراین بسیاری از رفتارهای پدر و مادر ناخودآگاه توسط فرزندان فراگرفته می شود. توضیح این که فرآیند همانندسازی کاملاً ناخودآگاه صورت می پذیرد...

   

  http://s2.freeupload.ir/i/00055/s3coc5ncxv9m.jpg

   

   

  کته دیگر این که حتماً لازم نیست والدین با خود کودک پرخاشگری کرده باشند؛ چنانچه او شاهد رفتارهای خشونت بار پدر و مادر با افراد دیگر نیز باشد، این گونه رفتار را فرامی گیرد. بنابراین کودکان از طریق مشاهده، رفتارهای والدین را می آموزند. بر این نکته می توان تاکید کرد که کودکان با چشمان خود می آموزند، یعنی آنچه را مشاهده می کنند، یاد می گیرند، حتی اگر آن رفتار به طور مستقیم در مورد خود آنها صورت نگیرد.

   

  به ادامه مطلب مراجعه شود...  نویسنده : سید محمد

 • ترجمه متون انگلیسی شما با قیمتی استثنایی کلیک کنید
 •  

   

  مدیریت میل جنسی تان تا زمان ازدواج


  این متن برای افرادی آماده شده که در کنترل میل جنسی خود قبل از ازدواج ضعف دارند و بر خلاف میل باطنی خود دست به کارهایی میزنند که بعد پشیمان میشوند و در کنترل ومدیریت این میل طبیعی مشکل دارند.

   

  http://s2.freeupload.ir/i/00054/qy66hmea2vei.jpg

   

  چند راهکاربرای اینکه چه طور کنترل رفتار خود را به دست بگیرید و میل به انجام انجام این کار را نادیده بگیرید ارائه می دهم ، البته این راهکارها با آنچه قبلا شنیده و خوانده اید مقداری متفاوت است پس ابتدا چندبار از روی متن بخوانید...
  شما و تمام كساني كه از اين مسئله رنج مي برند تاكنون تلاش هاي زيادي براي حل اين مشكل (اميال جنسي و خود ارضائي) انجام داده ايد، مثلاً از عكس، فيلم ، صحنه هاي تحريك برانگيز اجتناب كرده ايد، در مورد اين موضوع مطالعه كرده ايد، احتمالا دعا خوانده ايد، به خود قول داده ايد كه ديگر هرگز اين كار را انجام ندهيد و كارهاي ديگر. ولي مشكل همچنان باقي است . پس به نظر مي رسد اين مشكل مانند حوزه هاي ديگر زندگي نيست و ظاهراً تناقضي وجود دارد، يعني در حالي كه سخت تلاش كردن براي حل مسائل، طبيعتاً به حل شدن آن مسائل منجر مي شود ولي در اين موقعيت، سخت تلاش كردن مسئله را بدتر مي كند و حتي برخي مراجعان مي گويند هر چه سعي مي كنيم و به خود فشار وارد مي كنيم كه اين كار را انجام ندهيم، نسبت به آن حريص تر مي شويم. پس تا اينجا به اين جمع بندي مي رسيم كه شيوه هاي كنترل فعلي شما مؤثر نبوده و در آينده نيز نمي تواند مؤثر باشد. به عبارت ديگر هر چقدر سعي مي كنيد از اين مشكل اجتناب كنيد آن مسئله فقط بزرگ تر مي شود. پس من مي خواهم از يك زاويه ي متفاوت به مسئله شما نگاه كنم. و آن اين است كه شايد مشكل شما آنچه فكر مي كنيد (يعني ميل جنسي و به دنبال آن خود ارضائي ) نباشد. بلكه مشكل شما استفاده از روش حل مسئله در اين موقعيت است يعني تمام كارهايي كه انجام مي دهيد تا ميل جنسي تان را از بين ببريد و آن را ناديده بگيريد.

   

   

  برای خواندن ما بقی به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید

   

   

   


  نویسنده : سید محمد
  آمار سایت
  آمار مطالب
  کل مطالب : 19
  کل نظرات : 2
  آمار کاربران
  افراد آنلاین : 1
  تعداد اعضا : 0

  آمار بازدید
  بازدید امروز : 31
  باردید دیروز : 2
  گوگل امروز : 0
  گوگل دیروز : 0
  بازدید هفته : 42
  بازدید ماه : 96
  بازدید سال : 96
  بازدید کلی : 4,505
  خبرنامه
  براي اطلاع از آپدیت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

  جستجو